obce poblíž tohoto ubytovacího zařízení
(měřeno vzdušnou čarou)
5 km
Branná (1)
8 km
Staré Město (8)
11 km
Jindřichov (2)
12 km
Jeseník (3)
16 km
Velké Losiny (6)
18 km
Malá Morava (2)
19 km
Dolní Morava (4)
20 km
Sobotín (3)apartmán 46Ramzová leží na severozápadním okraji Hrubého Jeseníku a může se pochlubit nejvýše položenou rychlíkovou stanicí v republice, která se nachází ve výšce 760 m nad mořem, na železniční trati Šumperk - Hanušovice - Jeseník. K tomu se navíc přidávají trasy autobusových linek, ať již z Prahy, Brna či Hodonína, které tudy procházejí. Cesta autem zabere z Prahy tři hodiny, z Brna nebo Ostravy půl druhé hodiny a z Olomouce či Hradce Králové představuje jednu hodinu jízdy.

Objekt se nachází na jižním svahu pod lesem a díky své poloze nabízí jedinečný výhled na hřebeny Jeseníků. V bezprostřední blízkosti objektu jsou dva vleky o délce 450-500m, které provozují i noční lyžování. Celkově se areál Ramzová může pochlubit dalšími 17 lyžařskými vleky a 6km sjezdových tratí. V těsné blízkosti apartmánů je další oblíbené středisko lyžování Petříkov.

Vybavení a služby
Nový apartmán se nachází ve 3. a 4. patře je rozdělen na noční a denní část. V první ložnici je manželská postel, v druhé jsou 2 postele s možností je rozložit. V obývacím pokoji je navíc rozkládací pohovka. TV + DVD (DivX+MP3), vlastní sociální zařízení a kompletně vybavená kuchyňka (mikrovlnka, toustovač, vařič) je samozřejmostí, domovní telefon. Všechna okna jsou směřována na svah kopce Šerák. Celkem je apartmán přizpůsoben pro pobyt až 8 osob. Přímo v objektu je Vám k dispozici restaurace, bar, sauna, stolní tenis, masáže a další služby. Jedno parkovací místo před objektem pro Vás zdarma. K dispozici je v 1.pp vlastní sklep (6m) pro uložení sportovního vybavení. Možný je i dlouhodobý pronájem apartmánu.

Rekreace a služby v okolí
Zde začíná sedačková lanovka, která vede na Šerák, začátek hřebene Hrubého Jeseníku, do výšky 1380 m n.m. V zimním období se odtud můžete vydat přes tři kilometry dlouhým sjezdem zpět k dolní stanici, či využít vleků v horním úseku v okolí stanice Čerňavy, popřípadě menších sjezdovek v dolní části střediska. 2 sjezdovky jsou hned vedle objektu. Naopak v létě mohou příznivci pěší turistiky či horských kol využít množství turistických tras i cyklostezek, jak pro lehké rodinné výlety, tak pro dlouhé a náročné trasy. V místě je mimo jiné letní bobová dráha, minikáry, čtyřkolky a horské koloběžky. Za budovou možnost grilování a posezení u ohniště. To všechno znamená možnost strávit dovolenou jak aktivně, tak si při ní i odpočinout od každodenního pracovního shonu.ADRESA:
Apartmán 46
Ramzová 345
Ostružná
OBEC:
OKRES:
TELEFON:
+420 722 822 887
WEB:
EMAIL:
apartmanjeseniky@centrum.czTOPlist TOPlist TOPlist