obce poblíž tohoto ubytovacího zařízení
(měřeno vzdušnou čarou)
7 km
Benecko (10)
7 km
Strážné (1)
7 km
Vítkovice (2)
9 km
Dolní Dvůr (3)
11 km
Vrchlabí (12)
12 km
Černý Důl (5)
13 km
Harrachov (10)
14 km
Jilemnice (1)apartmány špindl - bedřichovNabízím rekreační využití dvou apartmánů (2+1 a 2+kk), které je možné propojit a zajistit ubytování pro 8 hostů s komfortem dvou WC a dvou koupelen. Pokrytí WI-FI, TV/SAT.

Kuchyně jsou plně vybaveny ledničkou, mikrovlnou troubou, varnou sklokeramickou deskou, kávovarem a rychlovarnou konvicí.

Apartmány se nachází v bytovém domě vzdáleném od centra Špindlerova Mlýna 10-12 minut chůze.

Zimní pobyty: apartmány se nacházejí v blízkosti sjezdových tratí (včetně snowtubingové dráhy) - 10 minut od ubytování, v okolí jsou k dispozici i upravené běžecké tratě, aquapark Špindlerův Mlýn je vzdálen do 5-ti minut chůze. V blízkosti je tenisová hala.

Letní pobyty: lze využít značené cesty pro horská kola, tenisové kurty, nejen děti letní bobovou dráhu, provazové centrum a dětská hřiště. Z dalších aktivit je možné vyzkoušet rybaření v místní přehradě nebo létání na padáku. Pro příznivce jízdy na koni je v blízkosti (5 km) koňská farma, nabízející jízdu na koních ve volném terénu. V případě příznivých podmínek je také možno sjíždět Labe pod přehradou na kajaku či raftu.

Více zde: http://apartmany-spindl-bedrichov.webnode.cz/o-nas/ADRESA:
Apartmány Špindl - Bedřichov
Bedřichov 139
Špindlerův Mlýn
543 51
EMAIL:
michaela.firesova@iol.cz
GPS:
50°43'38.435"N, 15°35'43.023"ETOPlist TOPlist TOPlist