obce poblíž tohoto ubytovacího zařízení
(měřeno vzdušnou čarou)
3 km
Hrádek (1)
4 km
Dlouhá Ves (2)
8 km
Hartmanice (1)
9 km
Rabí (1)
10 km
Kolinec (1)
10 km
Rejštejn (2)
16 km
Srní (3)
17 km
Horažďovice (1)hotel fufernaHotel a resturace Fuferna se nacházejí ve městě Sušice zvané také brána Šumavy. Fuferna jsou v těsné blízkosti centra města a přitom v centu krásného přírodního parku Luh a tak jsou velmi oblíbenou destinací sušičanů ale i turistů. Slovo „fuferna" pochází z německého slova uffer což v překladu znamená nábřeží. Takže jak už sám název napovídá jedná se o místo – nábřeží podél řeky Otavy, kam se lidé ze Sušice a blízkého okolí již několik desítek let chodí odpočinou nebo zasportovat.

V hezkém počasí lákají Fuferna koupáním v sice chladné, ale průzračně čisté, řece Otavě. Kromě koupání nabízí však toto kouzelné místo i něco pro pohyb milující návštěvníky. Sportovní areál - tenisové kurty, atletický stadion, fotbalová hřiště (jedno s umělým trávníkem), zimní stadion (lze využívat i v letním období, kdy je ledová plocha nahrazena speciálním povrchem, a tedy lze využívat pro tenis, mini kopanou, basketbal, volejbal, nohejbal, hokejbal, házenou, vybíjenou, in-line bruslení, aerobic, ...) - přímo vybízí k aktivnímu odpočinku.

Přímo u hotelu Fuferna se také můžete napojit na Otavskou cyklostezsku, kterou lze využít pro jízdu na kole, kolečkových bruslích i jako příjemnou procházku po dobrém obědě v naší restauraci. Pro děti je před hotelem Fuferna velké dětské hřiště s mnoha prolézačkami, pískovišti a lanovou věží.ADRESA:
hotel Fuferna
Na Fufernách 7
Sušice
342 01
OBEC:
OKRES:
TELEFON:
+420 606 751 639
WEB:
EMAIL:
hotel@fuferna.cz
GPS:
49°13'42.78"N, 13°31'7.71"ETOPlist TOPlist TOPlist