obce poblíž tohoto ubytovacího zařízení
(měřeno vzdušnou čarou)
10 km
Kolín (4)
13 km
Kojice (1)
22 km
Kouřim (1)
23 km
Pečky (1)
24 km
Poděbrady (2)
26 km
Horka II (1)
30 km
Seč (1)
31 km
Nymburk (1)hotel mědínekPoloha
Hotel Mědínek Old Town je umístěn v samém srdci historického královského města Kutné Hory, zapsaného na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Jeho strategická poloha přímo vybízí k procházkám romantickými uličkami města s bezpočtem památek, které Vás vrátí o několik století zpět.

Ubytování
Hotel Mědínek Old Town je zařazen do kategorie H***, ale nabízí služby srovnatelné s hotely vyšší kategorie. Kapacita hotelu je 120 lůžek, k dispozici je 50 pokojů a apartmá. Všechny jsou vybaveny vlastní toaletou, koupelnou s vysoušečem vlasů, televizí se satelitním příjmem, ledničkou, trezorem pro úschovu věcí a WiFi intenetem. Ubytovaným motorkářům a cyklistům poskytujeme krytý a uzavřený parking zdarma

Odpočinek a gastronomie
Po cestě do historie či po sportovním výkonu jistě oceníte pohodlí a služby, které Vám nabídne hotel. V kavárně v hotelové hale i na letní terase s výhledem na náměstí si zpříjemníte chvíle nad šálkem dobré kávy nebo studeného nápoje. Restaurace se salonky, s kapacitou 100 míst, nabízí typicky českou, ale i mezinárodní kuchyni. Zájemcům o alternativní způsoby stravovaní vyjdeme vstříc a po dohodě jim připravíme speciální jídla.

Zábava a sportovní vyžití
Středem zájmu jsou zpravidla historické památky, ale kromě nich můžete navštívit také některou z kulturních akcí, na něž vám zajistíme vstupenky. Také milovníci sportu si přijdou na své. Nedaleko hotelu jsou k dispozici plavecký bazén a koupaliště, bowling, tenisové kurty nebo nejdelší bobová dráha v Česku, také výlety na kole do okolí Kutné Hory budou nezapomenutelným zážitkem.ADRESA:
Hotel Mědínek
Palackého náměstí 316
Kutná Hora
284 01
OBEC:
OKRES:
TELEFON:
+420 605 170 250
WEB:
EMAIL:
hotel-medinek@seznam.cz
GPS:
49.9497828, 15.2681475TOPlist TOPlist TOPlist