obce poblíž tohoto ubytovacího zařízení
(měřeno vzdušnou čarou)
8 km
Karlštejn (2)
9 km
Zdice (1)
10 km
Málkov (1)
16 km
Žilina (1)
17 km
Křivoklát (1)
17 km
Žebrák (1)
18 km
Řitka (1)
19 km
Líšnice (1)
19 km
Hořovice (2)pension primusPension Primus**** se nachází v klidné lokalitě královského města Beroun, nedaleko Prahy. Patří do kategorie rodinných pensionů, jejichž kvalitu prověřili nejen řady spokojených hostů, ale také čas. Pension byl postaven v roce 1991, kdy zahájil svou činnost. Na jaře roku 2013 prošel rozsáhlou rekonstrukcí, která zásadně pozvedla úroveň jeho ubytovacích služeb.

Nekuřácký Pension Primus**** svým hostům nabízí moderní dvou- až čtyřlůžkouvé pokoje rozdělené do tří pater. Pokoje v přízemí mají přímý vstup na terasu a k bazénu, pokoje v prvním patře disponují balkónem a pokoje ve třetím patře nabízejí nejlepší výhled na Beroun a okolí. Součástí pensionu je i jídelna, kde jsou podávány snídaně a dále je využívána jako společenská místnost.

Kvalitní postele a matrace, psací stůl s připojením na internet, satelitní TV, minibar, koupelna vybavená fénem a ručníky jsou samozřejmostí v každém pokoji. Hosté vyššího vzrůstu jistě ocení i postele prodloužené délky 220 cm. Moderní vybavení a vzhled všech pokojů uspokojí i náročného zákazníka.

Součástí pensionu je prostorná zahrada s venkovním krytým bazénem a s přilehlým posezením. Svým hostů Pension Primus dale nabízí možnost využití venkovního grilu s posezením pod pergolou, sportovního vyžítí u basketbalového koše a parkování na uzavřeném parkovišti.

Pension se nachází 10 minut chůze od historického centra Berouna, je vzdálen 300 metrů od vlakového nádraží a 500 metrů od autobusového nádraží. Ve vzdálenosti 800 metrů je vybudována stezka pro inline bruslaře. Berounský Aquapark je vzdálen 1 km a golfové hřiště 2,5 km. Do Prahy dojedete za 25 minut. V okolí Berouna je možno navštívit hned několik historiských hradů – Karlštejn (15 km), Křivoklát (24 km), Točník a Žebrák (20 km). Za zmínku take stojí nejdelší jeskynní systém v Čechách – Koněpruské jeskyně (5 km). Těšíme se na Vaši návštěvu.ADRESA:
PENSION PRIMUS
Na Cibulce 665
Beroun
266 01
OBEC:
OKRES:
TELEFON:
+420 721 500 000
WEB:
EMAIL:
info@pensionprimus.cz
FACEBOOK:TOPlist TOPlist TOPlist